Haberler

BAŞKAN YATIRIM VE HİZMETLERİ İNCELEDİ.

4 Nisan 2018 Çarşamba

Yatırımların Şehri Demirci'de hükümet ve belediye yatırımları hızla sürerken, Belediye Başkanı Selami Selçuk, çalışmaları yerinde inceledi.

04 Nisan Çarşamba günü Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçemiz genelinde yapımları devam eden yatırımları yerinde incelemek üzere, bir dizi ziyaretler yaptı.

Başkan Selçuk ilk olarak Mayıs ayında ilçemizde yapılacak olan Uluslararası kongre için yapımı devam eden kongre merkezi inşaatını, daha sonra Turgut Özal kapalı spor salonunda yapılan zemin düzenleme çalışmalarını yerinde gördü. İlçemiz Eğitim Fakültesi girişinde yapımına başlanan Sultan Abdülhamit Han camii inşaatını, üniversite caddesinde devam eden bordür yenileme çalışmaları, Akıncılar mahallesinde belediyemizce yapılan düğün salonu inşaatı ve son olarak yenice mahallesine yapılan 144 kişi kapasiteli kız öğrenci yurdu inşaatlarında devam eden çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demircimizde hükümet ve belediye yatırımları hızla devam ediyor. Belediyemiz tarafından akıncılar mahallesinde düğün salonu inşaatına başladık. Diğer yandan Turgut Özal spor salonunda zemin yenileme, üniversite caddesi üzerine belediyemizce bordür düzenlemesi yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında temeli atılan Ortaöğretim kız öğrenci yurdunda sona geliniyor" dedi.

1462

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ