Haberler

BARDAKÇI'DA PENCERE MONTAJINDAN SONRA, SIVA BAŞLADI

20 Aralık 2017 Çarşamba

Demirci Belediyesi tarafından, İlçemiz Bardakçı mahallesinde yapılan 2 katlı çok amaçlı salon inşaatında çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bardakçı mahallesinden Demirci Belediyesine gelen talep üzerine yapımına başlanan 2 katlı çok amaçlı salon inşaatında ekipler sıva çalışmasına başladı. 300 metrekare alana yapılan çok amaçlı salonun alt katı yemekhane, üst katı da düğün, sünnet gibi organizasyonlar içinde kullanılacak.

Belediye Fen İşleri ekiplerince geçtiğimiz ay binada duvar örme çalışmaları tamamlanırken, çatı kapatma çalışması da tamamlandı. Ekipler bir yandan binanın üst katında pencere montajını tamamlarken, diğer yandan da iç cephede sıva çalışmalarına başladı.

Hava şartlarının müsaade ettiği sürede ekipler binanın iç cephesinde sıva çalışmasını tamamlayarak, dış cephe sıvasına başlayacak.

Başkan Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Bardakçı çok amaçlı salon inşaatında binan çatı kapama, duvar örme, pencere montajı tamamlandı. Çok amaçlı salon inşaatının tamamlanması ile birlikte mahalle sakinleri düğün, sünnet, mevlit gibi toplu organizasyonlarını burada yapabilecekler " dedi.

2005

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ