Haberler

MAHALLENİN TALEBİNE, BAŞKAN'DAN ANINDA ÇÖZÜM

12 Aralık 2017 Salı

Demirci'nin her noktasında halka hizmetlerini ulaştıran Demirci Belediyesi, Güveli mahallesinde çiftçilerin bir sorununu daha ortadan kaldırdı.

İlçemiz Güveli Mahalle Muhtarlığından belediyemize gelen talep üzerine, Başkan Selçuk fen işleri ekiplerine talimat vermesinin ardından çiftçilerin yoğunlukla kullandığı arazi yolunda çalışmalar başladı. Fen işleri ekipleri Güveli mahallesi devletli harman mevkiinde arazi yolundaki taşlar temizlenirken, yoldaki meyilde ortadan kaldırıldı.

Yaklaşık bir kilometrelik arazi yolunda genişletme ve düzenleme çalışmaların tamamlanması ile çiftçilerin hizmetine sunulacak.

Güveli Mahalle Muhtarı Veysel Açık yaptığı açıklama da" Mahallemizin arazi yollarının yeniden düzenlemesi amacıyla belediyemize talepte bulunduk. Devletli harman olarak bilinen yaklaşık bir kilometrelik yolumuz belediyemiz tarafından yeniden düzenleniyor. Mahallemizin her sorununu çözüme kavuşturan Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a ve ekibine teşekkür ediyorum "dedi. 

1582

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ