Haberler

VOLEYBOL TURNUVASI TAMAMLANDI, ŞAMPİYON HASTANE

6 Aralık 2017 Çarşamba

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası tamamlandı.

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Demirci Belediyesinin destekleri ile düzenlenen voleybol turnuvası 29 Kasım 2017 Pazartesi günü başlamıştı. 8 gün süren turnuvaya 12 takım katıldı. Final maçının 05 Aralık Salı günü oynandığı turnuvanın finalinde Hastane Spor ile Müftülük Spor maçı nefes kesti.

Demirci Lisesi Bahaeddin Özkişi Spor salonunda düzenlenen turnuva da üçüncü Makine Kimya Ortaokulu takımı olurken, ikinci Müftülük Spor, turnuvanın birincisi ise Hastane Spor oldu.

Final maçının ardından ödül töreni düzenlendi. Ödül törenine Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz katıldı.

Turnuvanın 3'üncüsü Makine Kimya Ortaokulu takımına kupasını ve madalyaları Ak Parti Demirci İlçe Başkanı Mehmet Acar tarafından verildi.

Turnuvanın 2'incisi olan Müftülük Spor'a ise kupası ve madalyaları Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından verildi.

Kaymakamlık Kupası Voleybol turnuvasının 1'incisi olan Hastane Spor'a birincilik kupası ve madalyaları Kaymakam Mutlu Akyol tarafından verildi. 

1944

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ