Haberler

GÖREV BİZİM DEĞİL DEMEDİK, O MAHALLENİN YOLUNA NEŞTERİ VURDUK

4 Aralık 2017 Pazartesi

Demirci'nin her noktasında hizmetlerini sürdüren Demirci Belediyesi, hizmet ağında olmamasına rağmen vatandaşların talebini anında çözüme kavuşturdu.

İlçemiz Serçeler mahalle muhtarlığı olmak üzere yol güzergahı üzerinde bulunan birçok mahalleden Belediye Başkanı Selami Selçuk'a gelen talep üzerine yaklaşan kış mevsimi öncesinde fen işleri ekiplerine talimat vererek, 5 kilometrelik yol düzenlemeye alındı.

Özellikle kış mevsiminde büyük ihtiyaç duyulan  Yiğitler mahallesi içinden Serçeler mahallesi başta olmak üzere İsmailler, Durhasan, Marmaracı, Ayvaalan ve Alaağaç mahallesine bağlanan yol Fen İşleri ekiplerince stabilize malzeme serimine başlandı.

7 kamyon, 1 kepçe ve 1 greyder desteği ile 5 kilometrelik yolda malzeme serimi yapılarak ekiplerce yeniden düzenleniyor.

BAŞKANIMIZA MAHALLEM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Serçeler Mahalle Muhtarı Karip Akkaya " Yiğitler Serçeler mahallemiz arasındaki bu yol 2010 yılında Özel İdare tarafından açıldı. Yolumuza şu ana kadar asfalt yapılmadı. Yolun asfaltlanması için büyükşehir'e dilekçe verdim. Fakat bugüne kadar bir çözüm olmadı. Kış mevsimi geldi yağmur ve karlarda maalesef ulaşımda sıkıntılar yaşıyoruz. Bu yoldan hafta içi 51 öğrencim servisle gidip geliyor. Konuyu Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a aktardım. Sağolsun bu yol Demirci Belediyesinin hizmet ağında olmamasına rağmen sıkıntı yaşamamız için hemen kamyonları ve kepçeleri gönderdi şu anda yolumuza bakım yapılıyor. Başta Belediye Başkanımız Selami Selçuk olmak üzere tüm belediye ekibine teşekkür ediyorum " dedi.

7/24 VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " 7/24 hizmet anlayışı vatandaşımıza hizmet götürüyoruz. Serçeler mahallemizden gelen talep üzerine Yiğitler - Serçeler arasındaki yola fen işleri ekiplerimiz tarafından stabilize malzeme serimi yapılıyor. Kış aylarında bu yoldan vatandaşlarımızın rahat bir şekilde geçebilmelerini sağlıyoruz. Her daim söylediğimiz gibi, Demirci'yi bir bütün olarak görüyor, bu doğrultuda hizmet yapıyoruz. Vatandaşımıza hizmet bekler demeyiz, mazeret üretmeden çözüm getiririz " dedi. 

2761

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ