Haberler

BAŞKAN SELÇUK'TAN, DEMİRCİ ESKİ KAYMAKAMI SEZGİN'E ZİYARET

30 Kasım 2017 Perşembe

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci eski Kaymakamı , Bucak Belediye Başkanı , Kaymakam Yalçın Sezgin'i  ziyaret etti.

2009 - 2014 yılları arasında Demirci'de 5 yıl Kaymakamlık yapan Demirci eski Kaymakamı, 20 Ağustos 2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Burdur ili Bucak İlçesi Kaymakamlığına atanmasının ardından yine İçişleri Bakanlığı tarafından Bucak Belediye Başkanı olarak görevlendirildi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Bucak Belediyesine giderek Kaymakam Yalçın Sezgin, Başkanlık makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Tüm Demircili hemşerilerine selamlarını sunan Bucak Belediye Başkanı - Kaymakam Yalçın Sezgin " Demirci'de 5 yıl görev yaptım. Belediye Başkanımız Selami Selçuk ile güzel çalışmalar yaptık. Kendisinin ziyareti beni ziyadesi ile mutlu etti Başkanımız Selami Selçuk’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum."dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise, Kaymakam Yalçın Sezgin ile Demirci’de güzel çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, görevlerinde başarılar diledi. 

1641

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ