Haberler

BAŞKAN SELÇUK, 24 KASIM'DA ÖĞRETMEN ADAYLARI İLE BULUŞTU

24 Kasım 2017 Cuma

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesinde her yıl gelenek haline gelen öğretmenler günü kahvaltı  programı düzelendi.

24 Kasım 2017 Cuma günü Demirci Eğitim Fakültesinde düzenlenen kahvaltı programına Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ataç, Akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Akyol, Başkan Selçuk ve Dekan Ataç akademisyenler ve öğretmenler ile birlikte kahvaltı yaptı.

Günün anlam ve önemi adına konuşan Prof. Dr. Ahmet Ataç, öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, öğretmen adaylarımızın da bu öğretmen olarak atandıklarında bu güzel görevi en iyi şekilde yapacaklarına inanıyorum "dedi.

Başkan Selami Selçuk ise, geleceğimiz olan çocuklarımızın yetişmesinde büyük emekleri olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenleri gününü kutluyorum "dedi.

Kaymakam Mutlu Akyol ise, 24 Kasım öğretmenler gününde tüm öğretmenlerin gününü en içten dilekleri ile kutladığını ifade etti.

Konuşmaların  ardından  Kaymakam Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Dekan Prof. Dr. Ahmet Ataç tarafından geçtiğimiz günlerde geniş bir katılımla gerçekleşen Uluslararası 1. Demirci Sempozyumunda görev alan öğrencilere ve destek veren esnaflara teşekkür belgelerini takdim etti.

Programda ayrıca akademisyenlere ve öğretmen adaylarına Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından 24 Kasım öğretmenler günü anısına karanfil takdim edildi. 

1719

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ