Haberler

YAĞMURLAR ÖNCESİ 2 MAHALLEDE GÖLET DÜZENLEMESİ

23 Kasım 2017 Perşembe

Demirci'nin her noktasında hizmetlerini aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, iki mahallede gölet genişletme ve düzenleme çalışması yapıldı.

İlçemiz Köylüce ve Taşokçular mahallelerinden belediyeye gelen talep üzerine iki mahalledeki sulama göletlerinde daha çok su toplanması amacıyla yağmurlar öncesi düzenleme çalışmaları yapıldı.

 Fen İşleri ekiplerince ilk olarak Köylüce mahallesinde bulunan sulama ve hayvan su içme göleti olarak da kullanılan sulama göleti içerisinde genişletme ve bakım çalışması yapılarak hizmete sunuldu. Köylüce mahallesinin ardından Fen İşleri ekipleri Taşokçuklar mahallesinde bulunan  gölet çevresi ve içinde de genişletme ve düzenleme çalışmalarının da tamamlanarak hizmete sunulacak.

Köylüce Mahalle Muhtarı Raşit Şenyiyit ve Taşokçular Mahalle Muhtarı Asaf Bilgin, sulama göletlerinde yapılan düzenleme ve genişletme çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Selami Selçuk ve ekibine teşekkür ettiler. 

1568

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ