Haberler

ÇATI KAPATILDI, PENCERE MONTAJI VE SIVA ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

21 Kasım 2017 Salı

Demirci'nin her noktasında hizmetlerini aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, İlçemiz Bardakçı mahallesinde yapımına başladığı 2 katlı çok amaçlı salon yapımında sona geliniyor.

İlçemiz Bardakçı mahallesinden gelen talep üzerine yapımına başlanan 2 katlı çok amaçlı salon inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. 300 metrekare alana yapılan düğün salonu 2 katlı olarak inşa edilirken, alt katı yemekhane, üst katı da düğün, sünnet gibi organizasyonlar içinde kullanılacak.

Belediye Fen İşleri ekiplerince geçtiğimiz ay binada duvar örme çalışmaları tamamlanırken, çatı kapatma çalışması da tamamlandı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Bardakçı mahallesine giderek çok amaçlı salon inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Bardakçı çok amaçlı salon inşaatında binan çatı kapama ve duvar örme çalışmaları tamamlandı. Çok amaçlı salon inşaatının tamamlanması ile birlikte mahalle sakinleri düğün, sünnet, mevlit gibi toplu organizasyonlarını burada yapabilecekler " dedi.

 Ekipler gelecek hafta başından itibaren de pencere yapımı, iç ve dış sıva çalışmalarına başlayacakları belirtildi. 

2032

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ