Haberler

ESENYURT'TAN, BAŞKAN SELÇUK'A TEŞEKKÜR PLAKETİ

20 Kasım 2017 Pazartesi

Esenyurt Mahalle Muhtarı Arafettin Çetin, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti.

20 Kasım Pazartesi günü Belediye Başkanı Selami Selçuk, Esenyurt mahallesi muhtarı Arafettin Çetin'i makamında kabul etti. Muhtar Çetin, Başkan Selami Selçuk'a mahallesine yaptığı hizmetlerden dolayı ve mahalleye kurulan şebeke baz istasyonunun kurulmasında verdiği desteklerden dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür plaketi takdim etti.

Muhtar Arafettin Çetin yaptığı açıklamada " Mahallemize kısa sürede baz istasyonunun kurulması, mahallemizin tanıtımı ve hizmetlerinden dolay Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a teşekkür ediyorum " dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise" Her mahallemizin sorunlarının çözümü için gayret ediyoruz, çalışıyoruz. Esenyurt mahallemiz de yıllardır yaşanan baz istasyonu sorunu çözüldü. Muhtarımızın ziyaretinden memnuniyet duydum. Teşekkür plaketi içinde ayrıca mahalle sakinlerine ve muhtarımıza teşekkür ediyorum "dedi 

1427

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ