Haberler

KÜLTÜR SARAYI ŞİMDİ DAHA GÜZEL

18 Kasım 2017 Cumartesi

Demirci’nin her noktasında hizmetlerini aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, İlçe merkezinde de yatırımlarına aralıksız devam ediyor.

Mülkiyeti Belediyemize ait İlçe Beyazıt mahallesinde bulunan kültür sarayı çamlık alanı belediyemiz fen işleri ekiplerince yeni bir düzenleme yapılarak daha güzel ve estetik bir görünüm getirildi. Fen İşleri ekiplerince Kültür Sarayı bahçesindeki alan yeniden düzenlemeye alınarak bordür taşları ve parke taşı döşemesi yapıldı.

Diğer yandan düzenleme yapılan alana vatandaşlar için masalı oturma grupları yerleştirilirken, alanda çimlendirme çalışması yapılarak daha güzel bir görümüne kavuştu. Belediyemiz elektrik işleri ekiplerince de yaz akşamlarında vatandaşların çamlık alanda daha rahat oturabilmeleri amacıyla ışıklandırma yapılarak hizmete sunuldu.

Yapılan düzenleme vatandaşlardan tam not alırken, kültür sarayında yaz aylarında yemekli düğün ve sünnet organizasyonu yapacaklar içinde, ayrıca misafirlerininde çamlık alanda hoşça vakit geçirebilecekler. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada “ Demircimizin her noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Belediyemizce kültür sarayı çamlık alanında başlattığımız düzenleme tamamlandı. Bu alanda yaz akşamlarında, düğün ve sünnet organizasyonlarında vatandaşlarımız bu alanda da daha rahat vakit geçirebilecekler. Günlük değil, Demircimizin geleceğine hizmet verecek yatırımlar yapıyoruz. Demircimize hayırlı olsun “ dedi. 

2303

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ