Haberler

BEKLENEN YATIRIM BAŞLIYOR, HAYIRLI OLSUN

6 Eylül 2019 Cuma

Yatırımların Şehri Demirci'de, milyonluk dev bir yeni ulaşım yatırımının daha yapımına start veriliyor.

09 Nisan 2019 tarihinde yapılan Demirci - Salihli yolunun ihalesini kazanan yüklenici firmaya ihale sürecinin tamamlanmasının ardından yer teslimi yapıldı.

Demirci - Salihli karayolunun, Borlu - Demirci arasındaki ilk 10 kilometresinin Demirci bölümünden başlanacak olan yolun yapımını kazan yüklenici firma Demirci'ye gelerek Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

Yüklenici firma ile görüşen Başkan Selami Selçuk, yol yapımı çalışmaları ile ilgili firma yetkililerinden bilgi aldı.

Demirci yönünden başlayacak yolun yapım çalışmaları öncesinde Başkan Selami Selçuk, yüklenici firma yetkilileri ile yol yapımında kullanılacak olan yapı malzemelerinin alınabileceği alanlarda inceleme yaptılar.

Ölçümlerine başlanan  Demirci - Salihli yolunda A1 standardında 12 metre genişliğinde yapılacak ve inşaat çalışmaları 25 Eylül'de başlayacak.

SÖZ VERİLEN HER YATIRIM BAŞLIYOR

MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz yaptığı açıklamada" Demirci'mize her alanda yatırımlar devam ederken, bir yandan da yeni yatırım haberleri de peş peşe geliyor. İhalesi yapılan Salihli yolumuzun yapımına başlanması Demirci'miz için önemli bir adım. Cumhur İttifakı'nın gücü ile ülkemiz istikrar yükselişini sürdürüyor. Demirci Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik için çalışmalarımıza devam edeceğiz " dedi.

DEMİRCİ'MİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Demirci İlçe Başkanı Mehmet Acar ise "Demirci sağlıktan, eğitime ve ulaşıma kadar her alanda yatırımların hızla devam ettiği ve aynı zamanda yeni yatırımları da kazanan bir ilçe haline geldi. Geçtiğimiz hafta ilçemize yeni doktorların müjdesini verdik. Bir yandan Selendi yolumuzda çalışmalar devam ederken, Salihli yolumuzun da yapımına başlanıyor. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Cumhur İttifakı güçlenerek yoluna devam edecek "dedi.

15 MİLYONLUK DEV BİR YATIRIM DAHA

Demirci'ye verdikleri her sözün takipçisi olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Selami Selçuk " Yatırımların şehri haline dönüşen İlçemizde, bir yatırımın daha başlama müjdesini vermek bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Türkiye'nin istikrarlı kalkınması hızla sürerken, İlçemizde bu istikrardan en güzel şekilde istifade ediyor. Seçim çalışmalarımızda ihale müjdesini verdiğimiz, 9 Nisan 2019'da ihalesi yapılan Demirci - Salihli yolunun yer teslimi yapıldı ve çalışmalara başlanıyor. 15 Milyon 500 Bin Lira değerinde bu dev yatırım tamamlandığında öncelikle Salihli, İzmir ve  Manisa istikametine ulaşımımız kolaylaşırken, vatandaşlarımız hakkettiği bir şekilde konforlu bir yolculuk yapacaklar"

A1 STANDARDINDA, 12 METRE GENİŞLİĞİNDE YAPILACAK

Başkan Selçuk" Demirci'mizde yatırımlar devam ederken, Salihli yolumuzun ihalesi edilmesinde büyük desteği olan kıymetli Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN'a ilçemiz adına teşekkür ediyorum.  Ölçümlerine başlanan  Demirci - Salihli yolunda A1 standardında 12 metre genişliğinde yapılacak ve inşaat çalışmaları 25 Eylül'de başlanacağı firma yetkililerince belirtildi. Cumhur İttifakı gücü ile birlik ve beraberlik için Demirci'mizin daha gelişmesi, daha da yeni yatırımlar kazanması için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam edeceğiz " dedi.

2461

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ