Haberler

BAKANLIKTAN, DEMİRCİ'YE YENİ YATIRIM MÜJDELERİ

16 Temmuz 2019 Salı

Ankara'da temaslarını hızla sürdüren Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ve MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret ettiler.

16 Temmuz 2019 Salı günü Ankara'ya hareket eden Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığını ziyaret ettiler. 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Bakanlık makamında ziyaret eden, Başkan Selami Selçuk ve beraberindeki heyet, Demirci'ye yapılacak olan yeni spor yatırımları ile ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdiler. 

Ankara ziyaretinin güzel başladığını ifade eden MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Belediye Başkanımız Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ile birlikte, ilk olarak Gençlik ve Spor Bakanlığınca ilçemize yapılacak yeni yatırımları görüştük. İlçemize hayırlı olsun. Ankara'da Başkanlarımızla birlikte ziyaretlerimize devam edeceğiz " dedi. 

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ise " Demirci'mize yeni yatırımlar kazandırmak amacıyla Belediye Başkanımız Selami Selçuk ve MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ile birlikte görüşme Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettik. Demirci'mize yeni sportif alanların kazandırılması için verimli ve önemli bir görüşme oldu. İnşallah kısa süre içerisinde Gençlik ve Spor Bakanlığınca İlçemize yeni yatırımlar yapılacak " dedi. 

9 HALI SAHA YATIRIMINDAN SONRA, YENİ YATIRIMLAR YOLDA

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise yaptığı açıklamada" Demirci'mize yeni yatırımlar kazandırmak ve devam eden yatırımların takibini yapmak amacıyla AK Parti İlçe Başkanımız Mehmet Acar ve MHP İlçe Başkanımız Ümit Kanyılmaz ile birlikte ziyaretlerimize başladık. Çok önceden dostluğumuz olan, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı döneminden bu yana İlçemize büyük yatırımları kazandırdığımız Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Demirci'mize yapılacak yeni yatırımları değerlendirdik "dedi. 

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU YATIRIMI BAŞLIYOR

Başkan Selçuk " Demirci'mize Gençlik ve Spor Bakanlığınca yeni semt halı sahaları, yeni Basketbol sahalarının yanı sıra yeni sportif tesisler kazandırmak için görüş birliğine varırken, Bakanımız, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun yapımına başlanması talimatını da ilgili birimlerine verdi. Demirci'mize geçtiğimiz dönemde hem ilçe merkezine hemde kırsal mahallelerimize 9 halı saha yatırımınız Gençlik ve Spor Bakanlığımızca yapmıştık.  İlçemize yapılacak Yarı Olimpik Yüzme havuzu tesisi ile gençlerimiz ve öğrencilerimiz yüzme sporunu öğrenme imkanına kavuşacaklar" dedi. 

Başkan Selami Selçuk ve İlçe Başkanları, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaoplu ile yapılan görüşmenin ardından Spor Bakanlığında Yarı Olim Yüzme havuzu ve tesisler inceleme yaptı. 

2626

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ