Haberler

500 BİN LİRALIK YENİ YATIRIM BAŞLADI

5 Aralık 2018 Çarşamba

Yatırımların Şehri Demirci'ye hükümet ve belediye yatırımları aralıksız devam ederken, İlçemiz Kışlak mahallesine yeni bir eğitim yatırımı yapılıyor.

Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Merkezince İlçemiz Kışlak mahallesine okul binasının yanına ek derslik yapımı için temel atıldı.

500 Bin Lira yatırım bedeli, 150 metrekare kullanım alanı olan yeni derslik binasının 1 yıl içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacak.

BELEDİYE'DEN KIŞLAK MAHALLESİNE ÇOK AMAÇLI SALON

Demirci Belediyesi'de Kışlak mahallesinde düğün, sünnet ve toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere 3 katlı çok amaçlı salon yapılıyor.

Kışlak Çok Amaçlı Salon inşaatı tüm hızıyla devam ederken, en alt kat depo, üst kat yemekhane ve en üst katta çok amaçlı salon yer alacak.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada" Mahallelerimizin her noktasında hem hükümet, hem de belediye yatırımlarımız devam ediyor. Kışlak mahallemize Manisa Valiliği YİKOB tarafından yeni derslik binası yapılırken, belediyemiz tarafından çok amaçlı salon yapılıyor" dedi.

1668

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ