Haberler

CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN'DAN, BAŞKANIMIZ SELÇUK'A TEBRİK

8 Kasım 2018 Perşembe

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Belediye Başkanımız Selami SELÇUK, ile AK Parti Genel Merkezinde görüştü.

7 Kasım 2018 Çarşamba günü İlçeye yapılacak yeni yatırım projeleri ile ilgili görüşmeler için Ankara'ya giden Başkanımız Selami SELÇUK, Türkiye Büyük Millet Meclis'indeki ( T.B.M.M. ) temaslarının ardından AK Parti Genel Merkezine geçerek burada da ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanımız Selami SELÇUK, AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ı karşılama esnasında kısa bir görüşme gerçekleştirdiler.

Görüşmede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, 7 Kasım Çarşamba günü A Haber Televizyonundaki canlı yayının tamamını izlediğini ve Demirci'ye yapılan yatırımları ilgi ile takip ettiğini ifade ederek yapılan her yatırım ve hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Selami SELÇUK'u tebrik etti.

Demirci halkına selamlarını ileten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Demirci'nin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu da ekledi.

Belediye Başkanımız Selami SELÇUK " AK Parti Genel Merkezimizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile görüşme imkanımız oldu. Cumhurbaşkanımızın A Haber Televizyonunda Demircimizin yatırımlarının yer aldığı canlı yayını izlemesi ve yaptığımız yatırımları görmesi bizleri onurlandırdı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın bu güzel düşünceleri ve sözleri Demircimize olan hizmet sevdamızı ve çalışma azmimizi arttıracaktır " dedi.

Belediye Başkanımız Selami Selçuk A Haber Televizyonunda Yayınlanan Canlı Yayın Programını izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=-_ShjNbbM2Y

3364

Yorumlar


👍👏👏👏👏Tek kelime ile mükemmel
Allah yar ve yardımcınız olsun selam

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ