Haberler

ÇOK AMAÇLI SALON YÜKSELİYOR

6 Haziran 2018 Çarşamba

Demirci merkez ve mahallelerinde yatırımlarını hızla sürdüren Demirci Belediyesi, İlçemiz İcikler mahallesinde çalışmalarına başladığı çok amaçlı salon inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un, İcikler mahallesine müjdelediği ve yapımına başlanan çok amaçlı salon inşaatında geçtiğimiz hafta temel betonu atılarak, su basman betonu atıldı.

2 katlı olarak yapılacak olan çok amaçlı salonun birinci kat kolonları dikilirken, hafta sonuna doğru kolonlara beton atılacak. Gelecek hafta içerisinde de ikinci kat zemin betonu için kalıp çakımına başlanacak.

DEMİRCİMİZİN HER NOKTASINDAYIZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Mahallelerimizde günlük değil geleceğe hizmet verecek yatırımlar yapıyoruz. İcikler mahallemize daha sözünü verdiğimiz çok amaçlı salon inşaatına başladık. 400 metrekare büyüklüğünde 2 katlı, alt katı yemekhane, üst katı düğün salonu olarak kullanılacak olan çok amaçlı salonumuz İcikler mahallemize çok yakışacak" dedi.

1319

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ