Bugün: 06.02.2016 CUMARTESİ  Saat: 10:47  

Radyo Demirci

Haziran 2010

( Tarih : 07.06.2010 )

MERVE AKIN

İNŞAAT USTASI KAMİL DANIŞAN'IN  TORUNU,  ÖZKUL HALI PERSONELİ VEYSEL AKIN'IN KIZI MERVE AKIN  29 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR.  MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

NURİYE ÇELİK

BİRİKETÇİ HÜSEYİN ÇELİK'İN AİLESİ AKARSU ECZANESİ PERSONELİ  ŞEREF TEMEL, POLİS MEMURU MUSTAFA BÜLBÜL VE NURULLAH SELVİ'NİN KAYINVALİDESİ NURİYE ÇELİK 29 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞILIĞI DİLERİZ.

FETHİYE BARIŞIK

HACI ABDULLAH BARIŞIK'IN AİLESİ, LÜTFÜ, ZİNNUR VE HALİM BARIŞIK'IN ANNELERİ, ERHAN MENEMENLİOĞLU'NUN  KAYINVALİDESİ FETHİYE BARIŞIK 23 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

NECATİ ÖNAL

ZİNNUR, ADİL,MEHMET VE ALİRIZA ÖNAL'IN BABALARI MUSTAFA YILDIZ'IN KAYINPEDERİ, HİLMİ VE İBRAHİM ÖNAL'IN  AĞABEYLERİ TAŞOKÇULARLI  HACI NECATİ  ÖNAL 23 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI  DİLERİZ.

MAKBULE GENCER

MERHUM LEBLEBİCİ HİLMİ'NİN HACI MEHMET GENCER'İN AİLESİ, MEHMET KARAKAYA VE MERHUM ŞEREF DOĞU'NUN KAYINVALİDELERİ ALİ DOĞU, AHMET VE HAKAN KARAKAYA'NIN ANNEANNELERİ  MAKBULE GENCER 22 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

ALİ SAVCI

TEKELDEN EMEKLİ HÜSEYİN SAVCI, CEZAEVİ PERSONELİ İHSAN SAVCI'NIN BABASI, YİĞİTLER KÖYÜNDEN KARAALİ HACI ALİ SAVCI 21 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA  BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

ALİ YILMAZ

MEHMET, CEMİL, MAHMUT VE ATÖLYECİ OSMAN YILMAZ'IN BABALARI, MUSTAFA ERDOĞMUŞ, HÜSEYİN ASLAN, HAKKI ÖZCAN, ADEM VAROL VE RIZA KOYUNCU'NUN KAYINPEDERLERİ  KÜÇÜKOBALI  KARAOSMANOĞLU ALİ YILMAZ  20 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

KADRİYE TEMEL

MERHUM EMEKLİ İTFAİYE AMİRİ EMİN VURAN'IN KIZI, BELEDİYE PERSONELİ REFİK VURAN'IN ABLASI, İSMAİL VE EMRAH TEMEL'İN  ANNESİ, KADİR TEMEL'İN AİLESİ KADRİYE TEMEL 16 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

MUSTAFA AKAY

HACIAHMET ÇAVUŞEN MERHUM AHMET AKAY'IN OĞLU, YILMAZ DOLU, EMEKLİ ÖĞRETMEN ŞÜKRÜ DOĞRUYOL VE MERHUM MEHMET BÜTÜN'ÜN  KAYINPEDERİ, AHMET VE MUSTAFA DOĞRUYOL'UN DEDESİ,MEHMET VE AHMET AKAY'IN AMCASI, MUSTAFA AKAY  14 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR.  MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

İHSAN ERCEVAHİR

CEVAHİRLERDEN MERHUM ŞÜKRÜ ERCEVAHİRİN OĞLU, EMEKLİ ÖĞRETMENLER İSMAİL VE MUAMMER ERCEVAHİR'İN KARDEŞİ, EMEKLİ POLİS MEMURU MEHMET ÇULHA'NIN KAYINBİRADERİ,YÜKSEL DEMİRBAŞ'IN  DAMADI, SAMET VE MELİH ERCEVAHİR'İN BABALARI  İHSAN ERCEVAHİR 14 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

HATİCE ARAS

AHMETLER KÖYÜNDEN MERHUM ALİ RIZA ARAS'IN EŞİ, YAŞAR SEYHAN VE BİLAL ARAS'IN ANNESİ, MEHMET ÖZGÖNÜL'ÜN KAYINVALİDESİ, SERKAN ARAS'IN BABAANNESİ HATİCE ARAS 10 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

AYŞE AKKAŞ

MERHUM MEHMET AKKAŞ'IN AİLESİ,  AHMET AKKAŞ'IN ANNESİ, BASRİ ŞENGÜN'ÜN KAYINVALİDESİ,  İSMAİL AKKAŞ'IN BABAANNESİ  AYŞE AKKAŞ 07 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

ŞERİFE GÖL

KAYA KÖYDEN  EMİN GÖL'ÜN AİLESİ, MEHMET GÖL VE MERHUM KAMİL GÖL'ÜN ANNELERİ, YUSUF ÇİFTÇİ VE MERHUM EYÜP BEK'İN KAYINVALİDELERİ ŞERİFE GÖL  06 HAZİRAN 2010 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

EYÜP BEK

MEHMET BEK'İN BABASI, ŞAHİN ULU VE KAMİL ÇİFTÇİ'NİN  KAYINPEDERİ  KAYAKÖY'DEN  EYÜP BEK  04  HAZİRAN 2010  TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE  YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

Anasayfaya git