Bugün: 12.02.2016 CUMA  Saat: 13:52  

Radyo Demirci

DEMİRCİ’DE KURBAN BAYRAMI ACILARLA BERABER KUTLANDI…
30.10.2012 16:00:00

Arkadaşına gönder Yazdır    

     Demirci’de Kurban Bayramı kutlamalarına bu yıl trafik kazaları damgasını vururken yaşanan yangın olayı da acılara acı kattı.
     Bayram arifesinde Demirci-Simav karayolu Deveboynu mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralanırken son arife günü Yeşildere Köyü civarında minibüsün uçuruma yuvarlanması sonucu 5 kişi yaralanmıştı. Bu olayların üzerine Demirci- Salihli yolu Kulalar Köyü yol ayrımında düz yolda meydana gelen kazada da 8 kişi yaralanarak Demirci Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Bayramın ilk günü yine acemi kasaplar iş başındaydı. Demirci Devlet Hastanesi Acil Servisi kesilen yaralara dikiş atarken acemi kasaplar deyim yerindeyse kuyruğa girdi. Bayramın ilk gecesinde ise ilçemiz Oyuk Arkası Mevkiinde meydana gelen Besihane yangınında 200’e yakın küçükbaş hayvan telef oldu. Bu bayramdaki en acı olayda 2. bayram günü gecesi yaşandı. İki gencimizi kaybettiğimiz motosiklet kazası bayram sevincimizi aldı götürdü. Tek tesellimiz ise bu kazada yaralanan iki yaralının durumunun iyi olmasıydı.
     Şehir merkezinde meydana gelen bu kazalara Mahmutlar ve Borlu Beldesinde meydana gelen kazalarda ilave edildiğinde 112 servisi bayramda en yoğun mesaisini yaşadı denilebilir.
 


Haber Okunma Sayısı :2676

 

Anasayfaya git