Haberler

CEZAEVİ YATIRIMINDA ÇALIŞMALAR HIZLANDI. ARSA PLANLARI BAKANLIKTA

25 Aralık 2017 Pazartesi

Demirci Açık Cezaevi yatırım müjdesinin verilmesinin ardından, cezaevinin yapılacağı arsanın planları Demirci Belediyesi tarafından Adalet Bakanlığına gönderildi.

Demirci Belediyesi koordinesinde arsa alımında Stk'larında desteği ile Demirci'ye uzun zaman kazandırılması için gayret gösterilen açık cezaevinin ihalesi  6 Aralık 2017 Çarşamba günü Ankara Adalet Bakanlığında yapılmıştı.

Ankara Adalet Bakanlığı tarafından Belediyemizden açık cezaevinin yapılacağı arsanın bulunduğu bölgenin planlarının talep edilmesi üzerine Fen İşleri ekiplerince bölgenin geniş çaplı hali hazır planları hazırlandı. Hazırlanan planlar Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından imzalanarak Adalet Bakanlığına gönderildi.

Demirci'de yatırımların aralıksız devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Selami Selçuk " Demirci Açık Cezaevinin ihalesi 6 Aralık tarihinde yapıldı. İhalenin tamamlanmasının ardından Adalet Bakanlığınca arsanın yapılacağı alanın planları fen işleri ekiplerimizce hızlı bir şekilde hazırlandı. Hazırlanan planlar Ankara Adalet Bakanlığına gönderildi. İnşallah en kısa süre bu bölge cezaevi inşaatı başlayacak. Yeni Açık cezaevi yatırımı ile birlikte, Demircimize kazandıracağımız yeni yatırımlarında önünü açacaktır" dedi.

 İhale sürecinin tamamlanması ile birlikte en kısa sürede açık cezaevi inşaatının başlaması bekleniyor.

2464

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ