Haberler

DEMİRCİ JANDARMA'DAN ÖĞRENCİLERE BİLGİLENDİRME FAALİYETİ

21 Aralık 2017 Perşembe

Demirci İlçe Jandarma Komutanlığı, Kılavuzlar mahallesinde İlkokul ve ortaokulunda öğrencim gören öğrencilere yönelik Trafik, Olay Yeri İnceleme konuları ile ilgili bilgilendirme eğitimi yapıldı.

Demirci İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan koordinesinde Kılavuzlar Mahallesinde düzenlenen faaliyetler kapsamında Trafik ve Olay Yeri İnceleme konuları kapsamında öğrencilere bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İlk olarak Kılavuzlar Kahve Mahallesi Mazhar Dede İlkokulu ve Ortaokulu çok amaçlı salonda  teşkilatın tanıtımına ilişkin Jandarma Genel Komutanlığının resmi sosyal medya hesaplarından alınan video ve görsellerle desteklenen sunum İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan ve Trafik. Tim Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli. Başçavuş Gürkan Zeybek tarafından gerçekleştirildi. İmkan, kabiliyetler ve yetkin unsurlar Merkez Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Nedim Perk tarafından uygulamalı olarak öğretmen ve öğrencilere sunumu yapıldı.

Çok amaçlı salonda düzenlenen sunum programının ardından okul bahçesinde son olarak öğrencilere, iz takip ve narkotik köpeğinin gösterisi nefes kesti.

Demirci İlçe Jandarma Komutanlığında, öğrencilere yönelik bilgilendirme faaliyetlerinin başka mahalle okullarında da devam edeceği öğrenildi.

1861

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ