Haberler

DEMİRCİ KIZILCADA, EVLER ALEVLERE TESLİM OLDU

16 Aralık 2017 Cumartesi

Demirci'ye bağlı İcikler mahallesi Kızılcada çıkan yangında 3 ev  yanarak büyük zarar görürken, bir evde de kısmi olarak zarar oluştu.

Demirci'ye bağlı İcikler mahallesi Kızılca'da henüz nedeni belirlenemeyen bir neden dolayı yangın çıktı. Evlerden alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. Yaklaşık 2 saat süren müdahale ile yangın söndürülürken, Ali İrfan Çınar'a ait 3 ev tamamen yanarak, büyük zarar gördü. Yangında Cengiz Çimen'e ait evde kısmen yangında zarar gördü.

Yangında mahalle sakinleri tarafından Ali İrfan Çınar'ın ağılında bulunan yaklaşık 20 koyun tahliye edilerek kurtarılırken, yaklaşık 1 Ton'a yakında tütün yandı.

Demirci GDZ Elektrik ekiplerince yangın söndürme çalışmalarının güvenli bir şekilde sürdürülmesi amacıyla bölgede elektrik akımını keserken, Demirci Belediyesi'de su takviyesi için bölgeye sulama tankeri gönderdi.

Yangının çıkış sebebinin araştırıldığı öğrenilirken, araştırma ve soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

4770

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ