Haberler

BAŞKAN SELÇUK, AKINCILAR SAĞLIK OCAĞI İNŞAATINDA İNCELEME YAPTI.

16 Aralık 2017 Cumartesi

İlçemiz Akıncılar mahallesindeki yeni sağlık ocağı yapım çalışmaları aralıksız tüm hızıyla devam ediyor.

Akıncılar, Fatih ve çevre mahallelerden belediyemize gelen yoğun talep üzerine Belediye Başkanı Selami Selçuk girişimleri ile, İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticesinde Akıncılar mahallesine sağlık ocağı kazandırılmasına karar verilmesinin ardından çalışmalara başlamıştı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Akıncılar Sağlık ocağı inşaatında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Sağlık ocağı ve Toplum Sağlığı merkezi olarak kullanılacak bölümlerindeki oda pencerelerinin de montajları ve elektrik tesisatının döşemesi geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Sağlık ocağında bölümünde ayrıca asma tavan çalışmalarına başlanırken, bir yandan da taban fayans döşemesi yapılıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise yaptığı açıklamada " İlçemiz Akıncılar mahallesi yeni sağlık ocağına kavuşuyor. Burada vatandaşlarımızdan bu noktada yoğun talep alıyorduk. İl Sağlık Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler neticesinde hem Akıncılar mahallemize hem de Mithatpaşa mahallemize sağlık ocağı kazandırdık. İnşallah çalışmalar tamamlandığında halkımızın hizmetine sunulacak" dedi.

Akıncılar mahallesi yeni sağlık ocağı içerisinde 6 poliklinik odası, emzirme odası, gebe izleme odası, aşı odası ve acil müdahale odaları yer alırken, aynı binada Toplum Sağlığı Merkezi de hizmet verecek.

1724

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ