Haberler

ÖĞRETMEN ADAYLARINDAN, ÖRNEK PROJE

7 Aralık 2017 Perşembe

Demirci Kredi Yurtlar Kurumunda barınan yüksek öğrenim öğrencileri gönül bağı projesi kapsamında kardeş ilkokul olarak belirledikleri Kerpiçlik ilkokulu öğrencilerine, kırtasiye ve giyim yardımı yaptılar.

Demirci Kredi Yurtlar Kurumunda barından Eğitim Fakültesi öğrencileri Yurt Müdürü Seyhan Terzi koordinesinde " gönül bağı " projesi kapsamında kardeş ilkokul olarak İlçeye bağlı Kerpiçlik mahallesinde okuyan 34 öğrenciye yardım yaptılar.

Öğrenciler kendi imkanları ile topladıkları kırtasiye malzemeleri, kitap ve giyim eşyalarını düzenlenen törenle öğrencilere verildi. Kerpiçlik ilkokulunda düzenlenen törene Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ataç, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Taşlı daire amirleri ve eğitim fakültesi öğrencileri katıldı.

Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve öğrenciler tarafından kırtasiye ve giyim malzemeleri öğrencilere dağıtıldı.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Eğitim Fakültesi Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık Bölümü Öğrencisi Sinem Küçükbaş " Köy ilkokulu için küçük bir kampanya düzenledik. Kerpiçlik ilkokulunda okuyan 34 öğrencimizi sevindirdik. Kredi Yurtlar kurumu olarak bu kampanyayı tüm Demirci halkı ile el ele vererek başlattık. Çocuklarımıza her ihtiyaçlarını karşılamaları için çeşit çeşit kırtasiye malzemesi ve hikaye kitapları aldık. Bundan sonraki çalışmamızı rehabilitasyon merkezinde eğitim gören kardeşlerimiz için yapacağız " dedi. 

2418

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ