Haberler

DEV PROJE BAŞLADI, BU PROJE DEMİRCİ'NİN MARKASI OLACAK

28 Kasım 2017 Salı

Demirci'nin her noktasında hizmetlerini aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi İlçenin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek olan dev projenin startını verdi.

Mülkiyeti Demirci Belediyesine ait İlçemiz Cumhuriyet meydanında bulunan binaların bulunduğu alana yapılacak olan yeni kent merkez projesinin uygulanması için eski binaların yıkımına başlandı.

Yapılacak olan Kent Merkezi proje kapsamında binanın yıkımı devam ederken, bir yandan da hafriyat temizleme çalışmaları hızla devam ediyor.

Demirci Belediyesi Kent Merkezi, 4 katlı iş merkezlerinin yer aldığı,önünde geniş meydanlık alan bulunan, en alt katı yani 2. Bodrum katı yaklaşık 1200 metrekarelik kapalı pazar yeri olarak kullanılacak ve binada otopark alanıda yer alacak. Market alanı, çocuklar için geniş bir kapalı oyun alanı, yaşam alanına bakan açık teras ve restoran yer alacak.

BU PROJE DEMİRCİ'NİN MARKASI OLACAK

Demirci'nin bir yatırımlar şehri olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Selami Selçuk " İlçemizin her noktasında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce kent merkezi projesinin görsellerini vatandaşlarımız ile basın yoluyla paylaşmıştık. Şimdi de projenin yapımı için startı verdik. Eski binaların yıkımı ve hafriyat temizleme çalışmaların devam ediyor. Demirci Belediyesi Kent Merkezi, İlçemizin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek bir yatırım olacak. Gerek mimarisi, gerekse de kullanım alanı olarak rahat bir yapı olacak olan Kent Merkezi içerisinde market, restoran,kafeterya, iş merkezleri, misafirhane, çocuklarımız için kapalı oyun alanı, seyir terasları ve özellikle ilçemizde genel meydan toplantıları için sıkıntısı çekilen geniş bir dinlenme ve halk meydanı yer alacak " dedi.

Başkan Selçuk " Biz günlük değil, Demirci'ye bir ömür boyu hizmet verecek olacak yatırımlar yapıyoruz. Demircimize yakışacak, kullanım olanağı çok yüksek olan bir yatırım yapıyoruz. İnşallah bu proje tamamlandığında, Demirci'nin markası olacak olan bir kent merkezi vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak "dedi. 

 Cumhuriyet meydanına yapılacak olan Demirci Belediyesi Kent Merkezi projesinin daha detaylı açıklamaları ve görsellerini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

4504

Yorumlar


Kent Merkezi proje Demirci Merkeze çok yakışacak. İlçemize Hayırlı Olsun, Teşekkür Selami Başkan
70 yılda hayalini bile kuramamışlardı.işte hizmet çalışma budur ömrün uzun olsun başkanım.Antalyadayım oturmaması rağmen gönlüm demircimize yapılan yeniliklerden.başarılar
Demircide ikamet edememize rağmen bütün gönlümüz ilçemizle. Büyük yatırımlara imza atan sayın başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ