Haberler

BAŞKAN SELÇUK VE EŞİ GÜZİDE SELÇUK'TAN ANNELER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ve eşi Güzide Selçuk zaman zaman hasta ve yaşlılara ev  ziyaretlerini Anneler gününde de sürdürdüler.

Başkan Selçuk ve eşi Güzide Selçuk, Anneler günü dolayısı ile Kasımfakı mahallesinde yaşayan Sevim Erşahin, Şükran Cezayirlioğlu ve Kadriye Barutçu'yu evlerinde ziyaret ettiler. Başkan Selami Selçuk ve eşi Güzide Selçuk Anneler günü dolayısı ile ziyaretlerde Sevim Erşahin, Şükran Cezayirlioğlu ve Kadriye Barutçu'nun ellerini öperek, Anneler günü dolayısı ile hediye takdim ettiler.

Başkan Selçuk ziyaretlerde yaptığı konuşmada " Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler günü nedeniyle bizde yaşlılarımızı ve hastalarımızı unutmayarak onları evlerinde ziyaret ettik. Anneler, insanlar için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Dünyadaki en kutsal görevlerden biri de anneliktir. Sevgili Peygamberimiz de ‘cennet anaların ayakları altındadır’ diyerek, annelik vazifesinin ne kadar yüce kutsal olduğunu ifade etmiştir. Tüm annelerimizin Anneler gününü kutluyorum " dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un ev ziyaretlerinde Kasımfakı Mahallesi Muhtarı Ahmet Dinçer'de eşlik etti. 

4682

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ