Haberler

TARIM VE ORMAN BAKANIMIZ DR. BEKİR PAKDEMİRLİ BUGÜN DEMİRCİ'DE

13 Ocak 2022 Perşembe

Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, bir dizi ziyaret, program ve açılışlarda bulunmak üzere bugün Demirci'de olacak.

İlçemizde Tarım ve Orman Bakanlığınca yapımı tamamlanan Güveli ve Kuzuköy Barajları Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli tarafından hizmete açılacak. 

13 Ocak Perşembe günü saat: 14.00'da İlçemiz Kılavuzlar Mahallesine gelecek olan Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, vatandaşlarla buluşacak ve barajların açılışını yapacak. 

Bakanmız Dr. Bekir Pakdemirli daha sonra İlçe merkezine gelerek Gençlik Merkezi konferans salonunda kurum müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla buluşacak. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Barajlar ve göletler şehrimiz Demirci'de bugün Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli'nin katılımı ile saat: 14.00'da yapılacak olan güveli ve kılavuzlar barajı açılışına tüm halkımız davetlidir."dedi. 

980

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ