Haberler

EKİPLER SENİN İÇİN ÇALIŞIYOR, SEN EVDE KAL DEMİRCİ

28 Mart 2020 Cumartesi

Türkiye'de korona virüs salgınına önlem için tedbirler alınmaya devam edilirken, Demirci'de de ekipler 7/24 görev esasına göre vatandaşların taleplerine cevap vermeyi sürdürüyor. 

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre pazaryerlerinde tuhafiye ve oyuncak satış tezgahları kaldırılırken, manav tezgahları arasındaki mesafelerde genişletildi.

Demirci Belediyesi'de Cumartesi günü ilçede açılan pazarda zabıta ekipleri ile İçişleri Bakanlığının genelgesine göre hareket edilerek belirtilen hususlar yerine getirildi. 

Ayrıca pazara manav eşyası almaya gelecek olan vatandaşlar içinde belediye tarafından oluşturulan 15 kişilik kolonya timi pazara gelen her vatandaşa kolonya ikram ediyor. Diğer yandan pazar yerinin 7 ayrı noktasında da el dezenfektanları konularak vatandaşlar her iki durumda da ellerini dezenfekte edebilmeleri sağlanıyor. 

VEFA SOSYAL DESTEK EKİBİ HASTA ve YAŞLILARIN YANINDA

Manisa Valiliği koordinesinde Demirci Kaymakamlığınca kurulan Vefa Sosyal Destek ekibi sağlık ekipleri Demirci merkez ve kırsal mahallelerindeki hasta ve yaşlıları yanlız bırakmıyor. 

Vefa Sosyal Destek ekibine bağlı İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık ekiplerince İlçe merkezi ve kırsal mahallelerinde bulunan 42 hasta ve yaşlıların sağlık kontrollerini evlerinde ziyaret ederek gerçekleştiriyor. 

1825

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ