Haberler

DEMİRCİ'DE GELENEKSEL AVCI ŞENLİĞİ

15 Nisan 2019 Pazartesi

Demirci Merkez Avcılar Atıcılar İhtisas Kulübünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Avcı Şenliği'nin 8'inci olarak yapılacak.

28 Nisan 2019 Pazar günü Avcılar Atıcılar İhtisas Kulübü tarafından Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Demirci Belediyesinin katkıları ile yapılacak olan 8. Geleneksel Avcı Şenliğine Antalya, İzmir, Uşak, Aydın, Balıkesir ve Bilecik gibi birçok ilden 600'e yakın avcı ve atıcı katılacak.

Tekel Binaları Cevdet Demirel Atış Poligonunda düzenlenecek olan 8. Geleneksel Avcı Şenliğinde Yaban Tv'de çekimleri gerçekleştirecek.

Demirci Belediyesince ikramların yapılacağı Avcı Şenliğinde, Demirci Merkez Avcılar Atıcılar İhtisas Kulübü Başkanı Ramazan Akgün, Tüm Demirci halkını şenliğe davet etti.

8. Geleneksel Avcı Şenliğinde atışlarda dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilirken, şenliğe Demircili esnaflarda sponsor olarak destek veriyor.

Şenliğe katılan tüm vatandaşlara da çekilişlerle çeşitli hediyeler dağıtılacak.

914

Yorumlar


İlgi ve alakanızdan dolayı Teşekkür ederim emeğinize sağlık

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ