Haberler

SINDIRGI'DA ÇALINDI, 45 GÜN SONRA DEMİRCİ'DE BULUNDU

9 Kasım 2018 Cuma

Balıkesir'in Sındırgı ilçesinden 45 gün önce çalınan traktör, Manisa'nın Demirci İlçesinde bir tarlada çalıların arasında gizlenmiş halde bulundu.

45 gün önce Balıkesir Sındırgı'dan çalınan traktör Demirci Jandarma ve Emniyetin ortak operasyonu ile bulundu.

Alınan bilgiye göre Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Çıkrıkçı mahallesinde orman kesim işinde çalışan Adem Göncü'ye ait 43 ZD ... plakalı traktör 45 gün önce çalındı. Adem Göncü, Sındırgı İlçe Jandarma Komutanlığına ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne ihbarda bulundu. Çevre il ve İlçelere çalınan traktörün plakası bildirildi.

Demirci İlçe Jandarma Komutanlığı 45 gün süren istihbarat çalışmasını İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı araştırma ile birleştirdi. Demirci Jandarma ve Polis ekipleri bir adrese ve bir araziye operasyon düzenledi. Çalınan traktör Demirci Akyaka mevkiinde çalıların arasına gizlenmiş şekilde bulundu.

Olayla ilgili 6 şahıs güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınarak, Sındırgı İlçe Jandarma Komutanlığına teslim edildi.

Traktörü bulunan Adem Göncü yaptığı açıklamada" 12 yaşımdan bu yana ağaç kesim işinde çalışmaktayım. Sındırgı Çıkrıkçı köyünden 45 gün önce traktörüm çalındı. 45 gün sonra Manisa'nın Demirci İlçesinde Jandarma ve Emniyet Ekiplerinin çalışması ile bulundu. Traktörüm çalındıktan sonra birçok parçası sökülmüş, kırılmış. Teyp, Anahtar Takımı, Kasası, 2 Ağaç kesim motoru, Camları kırılmış. Şu anda 10 Bin Lira zararım var. Sındırgı, Demirci Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Ekmek teknemi 45 gün sonra bana buldular" dedi.

4149

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ