Haberler

YATIRIM KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI

5 Kasım 2018 Pazartesi

Demirci'nin her noktasında yatırım ve hizmetler aralıksız sürerken, Eğitim Fakültesi Kütüphane ve gözlemevi inşaatı tüm hızıyla sürüyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un girişimleri ile Eğitim Fakültesine, Hemşerimiz Hayırsever İşadamı Özgen İzmiroğlu tarafından yapılan kütüphane ve gözlemevi yapımında kaba inşaat tamamlandı.

Binanın dış cephesinde sıva çalışmaları hızla sürerken, iç cephede de ince işçilik çalışmasına başlanacak. Diğer yandan dış cephe sıvanın tamamlanmasının ardından iç cephe sıva ve pencere montajına başlanacağı öğrenildi.

Altıgen olarak yapılan binanın alt katında fuaye alanı yer alırken, konferans içinde kullanılabilecek.

Belediye Başkanı Selami Selçuk "  Demirci'mizin her noktasında  büyük yatırımlar hızla devam ediyor. Demircili hayırseverimiz işadamı Özgen İzmiroğlu tarafından Eğitim Fakültemize kütüphane ve gözlemevi yapılıyor. Kütüphane ve Gözlemevi Eğitim Fakültemizde okuyan öğrencilerimiz ve Demircili öğrencilerimizin eğitim hayatında büyük yararı olacak bu yatırım tamamlanır tamamlanmaz hizmete sunulacak " dedi.

1497

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ