Haberler

KÜÇÜKKIRAN CAMİ İBADETE AÇILDI

4 Kasım 2018 Pazar

Demirci'de hayırseverler ve belediyenin desteği ile yapılan Küçükkıran Cami düzenlenen törenle ibadete açıldı.

04 Kasım 2018 Pazar günü Demirci Küçükkıran mahallesinde İlçe Müftlüğünce Küçükkıran cami açılış töreni düzenlendi.

Törene Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan, İlçe Müftüsü Mustafa Kocagöz, İl Müftü Yardımcısı, protokol üyeleri, çevre mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. 

Törende Kuran-ı Kerim Tilaveti ve İlahilerin okunmasının ardından Küçükkıran Mahalle Muhtarı Hikmet Akkaya açılış konuşmasını yaptı.  

Cami açılış töreninde İlçe Müftüsü Mustafa Kocagöz, İl Müftü Yardımcısı  ve Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan'da bir konuşma yaptı. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise konuşmasında " Camilerin memleketimizin tapuları. El ele vererek hayırseverlerimizin de katkıları ile bugün Küçükkıran mahallemize güzel bir cami kazandırdık.Bugün ibadete açılıyor. Mahallemize hayırlı olsun "dedi. 

Demirici Kaymakamı Mutlu Akyol ise " Küçükkıran mahallemize yapılan caminin memleketimize ve mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum "dedi. 

1588

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ