Haberler

DEMİRCİ'Lİ MİLLİ HOKEY TAKIM ANTRENÖRÜNDEN, BAŞKAN SELÇUK'A ZİYARET

12 Ekim 2018 Cuma

Demirci'li Milli Hokey Takım Antrenörü Serkan Şen, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan  " Hokey Yıldızlarını Keşfediyor " projesi kapsamında Demirci'de sportif faaliyetlerde bulunacak.

Ziyarette konuşan Antrenör Serkan Şen, hokey sporunun tanıtılması ve takımların oluşturulması amacıyla Demirci'de sportif faaliyetlerde bulunacağız. Demirci'yi yakından takip ediyorum. Belediyemizin ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzde gerçekleşen ortak kurs ve eğitimlerinin olduğunu biliyorum. Bu noktada spora ve sporcuya destek veren Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a teşekkür ediyorum" dedi.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Türkiye Hokey Federasyonunca Türkiye genelinde başlatılan " Hokey Yıldızlarını Keşfediyor" Demircimizde de yapılacak. Ayrıca burada yapılacak antrenman programını gerçekleştirme için de Demirci'li bir antrenörümüzün görevlendirilmesi de güzel. Gençlerimizin spora olan ilgilerinin artması için belediyemiz olarak her çalışmasının içinde olduk, destek verdik" dedi.

Milli Antrenör Serkan Şen ziyarette Belediye Başkanı Selami Selçuk'a, Türkiye Hokey Federasyonu forması ve hokey sopası hediye etti.

Ziyarette Gençlik Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın'da yer aldı.

993

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ